9 komentara na “Bradavica na organu

  1. Ne znam gde da postavim pitanje pa cu ovde.

    I ja imam neku bradavicu ali sa strane ne na glavicu,sa strane je crvena a odzgo nekako masna,zatvorena! Sta je to?!

    • Postovani Dejane,
      Iako je teško i nezahvalno davati odgovore, a pre toga ne videti o čemu se radi, pretpostavljamo da je u pitanju začepljen kanal lojnih žlezda penisa. Dakle, nista strasno.

      M@N! doktor

  2. ja bih pitao nekog ako mozhe da mi odgovorii da li pro size tablete za povecavanje penisa deluju? da li su bezazlene i da li ih doktori preporuchuju?

  3. zjuuuuu,pa stvarno ste bre ljudi…kako to kaže naša dr Olja ,čudna neka vrsta sisara…Teško je bre to odgovoriti na nevidjeno,pogotovo sto svaki pojedinac to vidi i opisuje na svoj nacin. Moj savet je da stisnete muda,khm,ocu reci zube,i odete kod doktora. nije to nista strasno…ne boli…kao kad komarac ubode :P isao sam i ja,nije neki dozivljaj al ajd…dakle,urasla dlaka,kondilom,zacepleni kanal…sve to moze biti,i sve se drugacije tretira…aj pa tako,pozdrav xD

Ostavite komentar